Huurders

Deze huurders zijn gevestigd in de verschillende gebouwen op Haarlemmer Stroom. Een mix van horeca, commerciële en creatieve bedrijven

Stokerij

Lichtfabriekplein

Creo betaalsystemen www.creo.nl
Gazelle www.gazelle.nl/experience-center
Haarlemmer Stroom Events www.lichtfabriek.nl
Pepperminds www.pepperminds.nl
Sparkling People www.sparklingpeople.nl
The Index People www.indexpeople.nl
WijnSpijs www.wijnspijs.nl
Wonderbox www.wonderbox.com
Ximedes www.ximedes.com
YoungCapital www.youngcapital.nl

 

Transformatorhuis

Energieplein

Allewebshops www.allestoelen.nl
Autodisk www.autodisk.nl
BONG Accountants www.bongaccountants.nl
By the Glass https://bytheglass.eu
Choc Studio www.chocstudio.nl
Elisa Jo paaldansstudio https://elisajo.com
Fintellect https://fintellect.nl
Freezone www.freezone.nl
House of Solutions https://www.houseofsolutions.nl
MultaCasting https://multacasting.nl
Murola Printing www.murola.nl
Olivia & Kate https://oliviakate.nl
Regent www.regentadvies.nl
Studio van Beusekom www.studiovanbeusekom.nl
VDW-Advocaat www.vdw-adv.nl
Teleknowledge www.teleknowledge.nl
United Photos  
Volt Advocaten https://www.voltadvocaten.nl

Lichtfabriek

Energieplein

Lichtfabriek www.lichtfabriek.nl
Krachtstroom by Basecamp www.basecamphaarlem.nl/

 

Administratiekantoor

Energieplein

Nieuwe Vide www.nieuwevide.nl

 

Meterhuis

Oerkapkade

Pepperminds www.pepperminds.nl
Flinndal www.flinndal.nl/
Pulsum www.pulsum.nl
Mooie Boules www.mooieboules.nl