Huurders

Deze huurders zijn gevestigd in de verschillende gebouwen op Haarlemmer Stroom. Een mix van horeca, commerciële en creatieve bedrijven.

Stokerij

Lichtfabriekplein

Creo betaalsystemen www.creo.nl
Gazelle www.gazelle.nl/experience-center
Haarlemmer Stroom Events www.lichtfabriek.nl
Sparkling People www.sparklingpeople.nl
The Index People www.indexpeople.nl
WijnSpijs www.wijnspijs.nl
Wonderbox www.wonderbox.com
Ximedes www.ximedes.com
YoungCapital www.youngcapital.nl

 

Transformatorhuis

Energieplein

Allewebshops www.allestoelen.nl
Autodisk www.autodisk.nl
BONG Accountants www.bongaccountants.nl
By the Glass www.bytheglass.eu
Choc Studio www.chocstudio.nl
Elisa Jo paaldansstudio www.elisajo.com
Fintellect www.fintellect.nl
Freezone www.freezone.nl
House of Solutions www.houseofsolutions.nl
MultaCasting www.multacasting.nl
Murola Printing www.murola.nl
Olivia & Kate www.oliviakate.nl
Regent www.regentadvies.nl
Studio van Beusekom www.studiovanbeusekom.nl
VDW-Advocaat www.vdw-adv.nl
Teleknowledge www.teleknowledge.nl
United Photos  
Volt Advocaten www.voltadvocaten.nl

Lichtfabriek

Energieplein

Lichtfabriek www.lichtfabriek.nl
Krachtstroom by Basecamp www.basecamphaarlem.nl

 

Administratiekantoor

Energieplein

Nieuwe Vide www.nieuwevide.nl

 

Meterhuis

Oerkapkade

Pepperminds www.pepperminds.nl
Vision Healthcare www.visionhealthcare.eu
Pulsum www.pulsum.nl
Mooie Boules www.mooieboules.nl